Pátek, 2 června, 2023
novinky
magazín
Domů Pro Ženy Nezáleží na vašem věku, jak nyní vypadáte, ale na tom, co s tím...

Nezáleží na vašem věku, jak nyní vypadáte, ale na tom, co s tím budete dělat

-

Proč jsou lidé šťastní i v pokročilém věku, když se jim mládí ztratilo v nedohlednu? Odpověď je jednoduchá, žijí ho totiž smysluplně. Nepřipouští si, že je bude lámat vysoké číslo a hledají cesty, jak si vše dostatečně užít. A to je velmi správný postoj a zároveň výzva.

Život nekončí s vráskami

Je pravdou, že jakmile začne přibývat věk, tak se jednoduše začíná měnit celé tělo. Nějaké kilo navíc, vrásky na obličeji, únava si píše do tváře scénář a nemluvě o kruzích pod očima, protože ten spánek už také není to, co býval. Pravdou ovšem je, že tímto život nekončí a naopak je zde prostor pro nové věci. Dokonce i v pokročilém věku můžete si nechat formovat postavu pěkně na míru. Ne, skutečně to není o plastikách nebo různých chirurgických operacích. Je to jen o rozhodnutí chtít znovu začít a prožít ještě krásné chvíle. Sebevědomí vám totiž zaručeně pozvedne i mladší tvář, kterou umí vykouzlit v salónu krásy v Praze. A jestli chcete ještě prozradit tajemství, tak proměna není jen na chvíli, můžete si ji dostatečně užít i dlouhé měsíce.

S kvalitní kosmetikou to půjde lépe

Kosmetický salón BeautyShape přistupuje velmi individuálně ke svým klientům. Podle posouzení a rozboru pleti zvolí takové ošetření, které podpoří kvalitní profesionální kosmetikou, která svým složením bude vyživovat místa, která potřebují rozhodně podpořit. Takový omlazující hydratační krém Comfort Zone Skin Regimen Tripeptide Cream je například mimo jiné složen z extraktu z pampelišky, který chrání pleť před znečištěním a zanechá ji pevnou, pružnou a skutečně dostatečně hydratovanou po celý den. Jinak 96 % složek je z přírodního původu.

Problémy s vlasy řeší odborník

Pokud nastane situace, že dochází k vypadávání vlasů, poté není třeba vyčkávat, co se bude dít dál. Stačí se obrátit na lékaře, kteří mají zkušenosti s aplikací plazmy a podpořit tak nejen růst vlasů, ale především jejich pevnost. Na pohled budou vlasy zdravé a s efektem mládí. Neposlušné kadeře se zase dají jednoduše zkrotit keratinem na vlasy, který je narovná a tento efekt je přirozeně dlouhodobou záležitostí, tudíž se vždy vyplatí. Navíc ošetření vlasů přináší další příznivé benefity.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek